Wie is Wie bij Westtoer

Westtoer wordt bestuurd door een Raad van Bestuur en door het Directiecomité.
Bekijk ook het organigram van Westtoer.

Professioneel kader

  1. Algemeen beheer
  2. Personeel, Administratie en Financiën
  3. Kenniscentrum
  4. Recreatie
  5. Toeristische Ontwikkeling
  6. Marketing
  7. Regiowerking

Hieronder kan je de namen en gegevens vinden van alle Westtoermedewerkers.
U kan eveneens terecht via het algemeen nummer +32 50 30 55 00 of via info@westtoer.be.

1. Algemeen beheer

Stefaan Gheysen

Algemeen Directeur
+32 50 30 55 65
stefaan.gheysen@westtoer.be

Petra Aernoudt

Directiemedewerker
Secretariaat Algemeen Directeur Stefaan Gheysen
+32 50 30 55 65
petra.aernoudt@westtoer.be

2. Personeel, Administratie en Financiën

Tim Vanholle

Directeur Financiën & Administratie
+32 50 30 55 66
tim.vanholle@westtoer.be

Danielle Van de Vijver


Teammanager Interne Communicatie, Vorming & Events
+32 50 30 55 08
danielle.vandevijver@westtoer.be
 

Lise Vincke

Adviseur Financiën
+32 50 30 55 60
lise.vincke@westtoer.be

 

Marc Portier

ICT Manager
+32 50 30 55 11
marc.portier@westtoer.be
 

Carine Marlein

Hoofddeskundige Financiën
+32 50 30 55 62
carine.marlein@westtoer.be

Elke Lemaire

Assistent Communicatie
+32 50 30 55 10
elke.lemaire@westtoer.be

Philippe Nollet (tijdelijk vervangen)

Stafmedewerker
+32 50 30 55 69
philippe.nollet@westtoer.be

Dieter Geernaert

HR-coördinator
+32 50 30 55 48
dieter.geernaert@westtoer.be

Nathalie Stas

Nathalie Stas

Balieassistent
+32 50 30 55 00
nathalie.stas@westtoer.be

Trees Martin

Assistent Financiën
+32 50 30 55 63
trees.martin@westtoer.be

Chantal Van Acker

Uitvoerend medewerker verzending
+32 50 30 55 06
chantal.vanacker@westtoer.be

Sonja Barbiaux

Sonja Barbiaux

Uitvoerend medewerker poetsdienst
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

Zina Paleikova

Zina Paleikova

Uitvoerend medewerker poetsdienst
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

William Vissenaeken

Coördinator ICT en Logistiek
+32 50 30 55 69
william.vissenaeken@westtoer.be

Lien Vanhaverbeke

Stafmedewerker Balie
+32 50 30 55 01
lien.vanhaverbeke@westtoer.be

Jan Casteleyn

Uitvoerend medewerker distributie en recreatie
+32 50 30 55 00
jan.casteleyn@westtoer.be

3. Kenniscentrum

Darline Vandaele


Teammanager Kenniscentrum
+32 50 30 55 38
darline.vandaele@westtoer.be
 

Koen De Four


Onderzoeker
+32 50 30 55 33
koen.defour@westtoer.be
 

Olivier Verhaeghe


Onderzoeker
+32 50 30 55 73
olivier.verhaeghe@westtoer.be
 

Matty Vincke


Onderzoeker
+32 50 30 55 36
matty.vincke@westtoer.be

Sigrid Laveyne


Stafmedewerker
Contactpersoon logiesinventarisatie via WIN databank
+32 50 30 55 34
sigrid.laveyne@westtoer.be

Jona Sarrazijn

Jona Sarrazijn


Assistent
+32 50 30 55 37
jona.sarrazijn@westtoer.be

Hilde Wullus


Assistent
+32 50 30 55 35
hilde.wullus@westtoer.be

Victoria Anthierens

Victoria Anthierens

Assistent
+32 50 30 55 31
victoria.anthierens@westtoer.be

Ingrid Vanheule

Assistent
+32 50 30 55 32
ingrid.vanheule@westtoer.be

4. Recreatie

Stefaan Gheysen

Waarnemend Teammanager Recreatie +32 50 30 55 40 stefaan.gheysen@westtoer.be

Tim Provoost

Adviseur Recreatie
+32 50 30 55 27
tim.provoost@westtoer.be

Stefaan Meulemeester

Manager recreatieve infrastructuur
+32 50 30 55 55
stefaan.meulemeester@westtoer.be

Laura Cherlet (tijdelijk)

Stafmedewerker
+32 50 30 55 43
laura.cherlet@westtoer.be

Glenn Putman

Coördinator Recreatie
+32 50 30 55 21
glenn.putman@westtoer.be

Siel Nollet

Coördinator Recreatie en GIS
+32 50 30 55 54
siel.nollet@westtoer.be

Hilde Goossens

Hilde Goossens

Assistent
+32 50 30 55 42
hilde.goossens@westtoer.be

Ann Vanoverbeke

Assistent
+32 50 30 55 44
ann.vanoverbeke@westtoer.be

Véronique Victor

Projectmanager
+32 50 30 55 58
veronique.victor@westtoer.be

Peggy Andries

Grafisch Medewerker Cartografie
+32 50 30 55 52
peggy.andries@westtoer.be

Kim Wybauw

Stafmedewerker Recreatie +32 50 30 55 45 kim.wybauw@westtoer.be
Bart Cardon

Bart Cardon

Technisch medewerker
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

Wim Reyns

Wim Reyns

Assistent recreatieve infrastructuur
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

Angelino Derycke

Technisch medewerker
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

John Vandaele

John Van Daele

Technisch medewerker
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

Thibo Simoens

Thibo Simoens

Uitvoerend medewerker recreatie
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

Tijl Vandersteene

Administratief medewerker (TRIS) tijl.vandersteene@westtoer.be

5. Toeristische Ontwikkeling

Josephine Fassaert

Teammanager Toeristische Ontwikkeling
+32 50 30 55 28
josephine.fassaert@westtoer.be

Michel Gilté

Michel Gilté

Projectconsultant RO, GIS en Innovatie
+32 50 30 55 26
michel.gilte@westtoer.be

Evelien Decoster

Projectconsultant private sector
+32 50 30 55 57
evelien.decoster@westtoer.be

Annelies Gobert

Projectconsultant
+32 50 30 55 53
annelies.gobert@westtoer.be

Stephen Lodewyck

Projectmanager
+32 51 55 02 51
stephen.lodewyck@westtoer.be

Karen François

Sector- & Logiescoördinator
+32 50 30 55 04
karen.francois@westtoer.be

Joke Coppejans

Stafmedewerker
+32 50 30 55 25
joke.coppejans@westtoer.be

6. Marketing

Luc Abbeloos

Directeur Marketing
+32 50 30 55 12
luc.abbeloos@westtoer.be

Dirk Marteel

Persverantwoordelijke
+32 50 30 55 13
dirk.marteel@westtoer.be

Ingeborg Locy

Teammanager Regiomarketing
+32 50 30 55 20
ingeborg.locy@westtoer.be

Steve Desmidt

Marketing Manager
+32 50 30 55 16
steve.desmidt@westtoer.be

Johan Tuytte

ICT-projectmanager
+32 50 30 55 15
johan.tuytte@westtoer.be

Timothy Mouton

Webmaster | Projectmanager Online
+32 50 30 55 19
timothy.mouton@westtoer.be

Marieke Damme

Stafmedewerker
+32 50 30 55 64
marieke.damme@westtoer.be

Els Van Reybroeck

Els Vanreybrouck

Assistent Marketing Online
+32 50 30 55 09
els.vanreybrouck@westtoer.be

Frank Vansteelandt

Frank Vansteeland

Projectmedewerker Vlaanderen Lekker Land
+32 50 30 55 80
frank.vansteeland@westtoer.be

Pia Vandepitte

Grafisch Medewerker
+32 50 30 55 24
pia.vandepitte@westtoer.be

Raïsa Qvick

Medewerker Pers en Media
+32 50 30 55 46
raisa.qvick@westtoer.be

7. Regiowerking

Lien Phlypo

Teammanager Regiowerking & Regionale Strategische Planning
+32 50 30 55 50
lien.phlypo@westtoer.be

Liesbet Billiet

Liesbet Billiet

Regiomanager Kust
+32 50 30 55 47
liesbet.billiet@westtoer.be

Elke Arren

Elke Arren

Regiomedewerker Kust
+32 50 30 55 59
elke.arren@westtoer.be

Helena Wullepit

Medewerker Regiomarketing Kust
+32 50 30 55 14
helena.wullepit@westtoer.be

Eline Brutyn

Projectmanager Kust
+32 50 30 55 18
eline.brutyn@westtoer.be

Iris Van der Borght

Projectmanager Kust
+32 50 30 55 30
iris.vanderborght@westtoer.be

Valérie Van Haute

Valérie Van Haute

Projectmanager
+32 50 30 55 75
valerie.vanhaute@westtoer.be

Mieke Gassesmet

Regiomedewerker Kust
+32 30 55 39
mieke.gassesmet@westtoer.be

Stefanie Deleu profielfoto

Stefanie Deleu

Medewerker Regiomarketing Kust (tijdelijk) stefanie.deleu@westtoer.be

Valérie Heyman

Regiomanager Westhoek
+32 51 51 93 43
valerie.heyman@westtoer.be

Erik Eloy

Regiomedewerker Westhoek
+32 51 51 93 44
erik.eloy@westtoer.be

Aurelia Leyn

Aurelia Leyn

Medewerker Regiomarketing Westhoek
+32 51 55 02 53
aurelia.leyn@westtoer.be

Veerle Mertens

Projectmanager Westhoek
+32 51 51 93 47
veerle.mertens@westtoer.be

Evy Van Schoorisse

Regiomanager Brugse Ommeland
+32 50 30 55 70
evy.vanschoorisse@westtoer.be

Ilse Dekeijzer

Regiomedewerker Brugse Ommeland
+32 50 30 55 71
ilse.dekeijzer@westtoer.be

Virginie Masureel

Medewerker Regiomarketing Brugse Ommeland
+32 50 30 55 23
virginie.masureel@westtoer.be

Hannelore Denolf

Projectmanager Brugse Ommeland
+32 50 30 55 72
hannelore.denolf@westtoer.be

Katrien Six

Katrien Six

Regiomanager Leiestreek
+32 56 46 15 61
katrien.six@westtoer.be

Emmanuel Derdeyn

Medewerker Regiomarketing Leiestreek
+32 56 46 15 63
emmanuel.derdeyn@westtoer.be

Babette De Fauw

Regiomedewerker Leiestreek (vervangingsopdracht)
+32 56 24 99 95
babette.defauw@westtoer.be

Frederic Stragier westtoer

Frederic Stragier

Projectmanager Leiestreek +32 56 24 99 82 frederic.stragier@westtoer.be