Wie is Wie bij Westtoer

Westtoer wordt bestuurd door een Raad van Bestuur en door het Directiecomité.
Bekijk ook het organigram van Westtoer.

Professioneel kader

  1. Algemeen beheer
  2. Personeel, Administratie en Financiën
  3. Kenniscentrum
  4. Recreatie
  5. Toeristische Ontwikkeling
  6. Marketing
  7. Regiowerking

Hieronder kan je de namen en gegevens vinden van alle Westtoermedewerkers.
U kan eveneens terecht via het algemeen nummer +32 50 30 55 00 of via info@westtoer.be.

1. Algemeen beheer

Stefaan Gheysen

Stefaan Gheysen

Algemeen Directeur
+32 50 30 55 65
stefaan.gheysen@westtoer.be

Petra Aernoudt

Petra Aernoudt

Directiemedewerker
Secretariaat Algemeen Directeur Stefaan Gheysen
+32 50 30 55 65
petra.aernoudt@westtoer.be

2. Personeel, Administratie en Financiën

Lieven Verdonck

Lieven Verdonck

Directeur Personeel, Administratie en Financiën
+32 50 30 55 60
lieven.verdonck@westtoer.be
 

Danielle Van de Vijver

Danielle Van de Vijver

Teammanager Communicatie, HR & Logistiek
+32 50 30 55 08
danielle.vandevijver@westtoer.be
 

Tim Vanholle

Tim Vanholle

Adviseur Financiën
+32 50 30 55 66
tim.vanholle@westtoer.be
 

Marc Portier

Marc Portier

ICT Manager
+32 50 30 55 11
marc.portier@westtoer.be
 

Carine Marlein

Carine Marlein

Hoofddeskundige Financiën
+32 50 30 55 62
carine.marlein@westtoer.be

Dieter Geernaert

Medewerker Personeelsadministratie
+32 50 30 55 48
dieter.geernaert@westtoer.be

Elke Lemaire

Elke Lemaire

Assistent Communicatie
+32 50 30 55 10
elke.lemaire@westtoer.be

Philippe Nollet

Philippe Nollet (tijdelijk vervangen)

Stafmedewerker
+32 50 30 55 69
philippe.nollet@westtoer.be

Nathalie Stas

Nathalie Stas

Balieassistent
+32 50 30 55 00
nathalie.stas@westtoer.be

Martine Fernagut

Martine Fernagut

Balieassistent
+32 50 30 55 01
martine.fernagut@westtoer.be

Virginie Masureel

Virginie Masureel

Balieassistent
+32 50 30 55 02
virginie.masureel@westtoer.be

Trees Martin

Trees Martin

Assistent Financiën
+32 50 30 55 63
trees.martin@westtoer.be

Chantal Van Acker

Chantal Van Acker

Uitvoerend medewerker verzending
+32 50 30 55 06
chantal.vanacker@westtoer.be

Sonja Barbiaux

Sonja Barbiaux

Uitvoerend medewerker poetsdienst
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

Zina Paleikova

Zina Paleikova

Uitvoerend medewerker poetsdienst
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

3. Kenniscentrum

Darline Vandaele

Darline Vandaele

Teammanager Kenniscentrum
+32 50 30 55 38
darline.vandaele@westtoer.be
 

Koen De Four

Koen De Four

Onderzoeker
+32 50 30 55 33
koen.defour@westtoer.be
 

Olivier Verhaerghe

Olivier Verhaeghe

Onderzoeker
+32 50 30 55 73
olivier.verhaeghe@westtoer.be
 

Matty Vincke

Matty Vincke

Onderzoeker
+32 50 30 55 36
matty.vincke@westtoer.be

Sigrid Laveyne

Sigrid Laveyne

Stafmedewerker
Contactpersoon logiesinventarisatie via WIN databank
+32 50 30 55 34
sigrid.laveyne@westtoer.be

Jona Sarrazijn

Jona Sarrazijn

Assistent
+32 50 30 55 37
jona.sarrazijn@westtoer.be

Hilde Wullus

Hilde Wullus

Assistent
+32 50 30 55 35
hilde.wullus@westtoer.be

Victoria Anthierens

Victoria Anthierens

Assistent
+32 50 30 55 31
victoria.anthierens@westtoer.be

Liza Brandt

Liza Brandt

Onderzoeker
+32 50 30 55 74
Liza.brandt@westtoer.be

4. Recreatie

Tim Provoost

Tim Provoost

Teammanager Recreatie
+32 50 30 55 27
tim.provoost@westtoer.be

Hannelore Denolf

Hannelore Denolf

Projectmanager
+32 50 30 55 72
hannelore.denolf@westtoer.be

Stefaan Meulemeester

Stefaan Meulemeester

Hoofddeskundige recreatieve infrastructuur
+32 50 30 55 55
stefaan.meulemeester@westtoer.be

Gisèle Muylle

Gisèle Muylle

Stafmedewerker
+32 50 30 55 45
gisele.muylle@westtoer.be

Glenn Putman

Glenn Putman

Coördinator Recreatie
+32 50 30 55 21
glenn.putman@westtoer.be

Siel Nollet

Siel Nollet

Medewerker
+32 50 30 55 54
siel.nollet@westtoer.be

Nele Vandepitte

Nele Vandepitte

Assistent Recreatieve Publicaties
+32 50 30 55 52
nele.vandepitte@westtoer.be

Hilde Goossens

Hilde Goossens

Assistent
+32 50 30 55 42
hilde.goossens@westtoer.be

Ann Vanoverbeke

Ann Vanoverbeke

Assistent
+32 50 30 55 44
ann.vanoverbeke@westtoer.be

Bart Cardon

Bart Cardon

Technisch medewerker
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

Wim Reyns

Wim Reyns

Technisch medewerker
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

Angelino Derycke

Angelino Derycke

Technisch medewerker
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

John Van Daele

John Van Daele

Technisch medewerker
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

jan casteleyn

Jan Casteleyn

Uitvoerend medewerker distributie en recreatie
+32 50 30 55 00
info@westtoer.be

5. Toeristische Ontwikkeling

Josephine Fassaert

Josephine Fassaert

Teammanager Toeristische Ontwikkeling
+32 50 30 55 28
josephine.fassaert@westtoer.be

Michel Gilté

Michel Gilté

Projectconsultant Innovatie
+32 50 30 55 26
michel.gilte@westtoer.be

Evelien Decoster

Evelien Decoster

Projectconsultant private sector
+32 50 30 55 57
evelien.decoster@westtoer.be

Annelies Gobert

Annelies Gobert

Projectconsultant
+32 50 30 55 53
annelies.gobert@westtoer.be

Stephen Lodewyck

Stephen Lodewyck

Projectmanager
+32 51 55 02 51
stephen.lodewyck@westtoer.be

Karen François

Karen François

Sector- & Logiescoördinator
+32 50 30 55 04
karen.francois@westtoer.be

Joke Coppejans

Joke Coppejans

Stafmedewerker
+32 50 30 55 25
joke.coppejans@westtoer.be

6. Marketing

Luc Abbeloos

Luc Abbeloos

Directeur Marketing
+32 50 30 55 12
luc.abbeloos@westtoer.be

Ingeborg Locy

Ingeborg Locy

Teammanager Regiomarketing
+32 50 30 55 20
ingeborg.locy@westtoer.be

Steve Desmidt

Steve Desmidt

Marketing Manager
+32 50 30 55 16
steve.desmidt@westtoer.be

Timothy Mouton

Timothy Mouton

Webmaster | Projectmanager Online
+32 50 30 55 19
timothy.mouton@westtoer.be

Dirk Marteel

Dirk Marteel

Coördinator Pers & Media
+32 50 30 55 13
dirk.marteel@westtoer.be

Johan Tuytte

Johan Tuytte

ICT-projectmanager
+32 50 30 55 15
johan.tuytte@westtoer.be

Marieke Damme

Marieke Damme

Stafmedewerker
+32 50 30 55 64
marieke.damme@westtoer.be

Els Vanreybrouck

Els Vanreybrouck

Assistent Marketing Online
+32 50 30 55 09
els.vanreybrouck@westtoer.be

Frank Vansteeland

Frank Vansteeland

Projectmedewerker Vlaanderen Lekker Land
+32 50 30 55 80
frank.vansteeland@westtoer.be

Nele Desloovere

Nele Desloovere

Assistent Marketing, Pers & Media
+32 50 30 55 17
nele.desloovere@westtoer.be

Pia Vandepitte

Pia Vandepitte

Grafisch Medewerker
+32 50 30 55 24
pia.vandepitte@westtoer.be

Dieter Geernaert

Externe Communicatie
+32 50 30 55 48
dieter.geernaert@westtoer.be

7. Regiowerking

Lien Phlypo

Lien Phlypo

Teammanager Regiowerking & Regionale Strategische Planning
+32 50 30 55 50
lien.phlypo@westtoer.be

Liesbet Billiet

Liesbet Billiet

Regiomanager Kust
+32 50 30 55 47
liesbet.billiet@westtoer.be

Elke Arren

Elke Arren

Regiomedewerker Kust
+32 50 30 55 59
elke.arren@westtoer.be

Helena Wullepit

Helena Wullepit

Medewerker Regiomarketing Kust
+32 50 30 55 14
helena.wullepit@westtoer.be

Eline Brutyn

Eline Brutyn

Projectmanager Kust

eline.brutyn@westtoer.be

Iris Van Der Borght

Iris Van der Borght

Projectmanager Kust
+32 50 30 55 30
iris.vanderborght@westtoer.be

Valérie Van Haute

Valérie Van Haute

Projectmanager
+32 50 30 55 75
valerie.vanhaute@westtoer.be

Valérie Heyman

Valérie Heyman

Regiomanager Westhoek
+32 51 51 93 43
valerie.heyman@westtoer.be

Erik Eloy

Erik Eloy

Regiomedewerker Westhoek
+32 51 51 93 44
erik.eloy@westtoer.be

Aurelia Leyn

Aurelia Leyn

Medewerker Regiomarketing Westhoek
+32 51 51 93 68
aurelia.leyn@westtoer.be

Kim Wybauw

Kim Wybauw

Regiomedewerker Westhoek
+32 51 50 34 86
kim.wybauw@westtoer.be

Veerle Mertens

Veerle Mertens

Projectmanager Westhoek
+32 51 51 93 47
veerle.mertens@westtoer.be

Evy Van Schoorisse

Evy Van Schoorisse

Regiomanager Brugse Ommeland
+32 50 30 55 70
evy.vanschoorisse@westtoer.be

Ilse Dekeijzer

Ilse Dekeijzer

Regiomedewerker Brugse Ommeland
+32 50 30 55 71
ilse.dekeijzer@westtoer.be

Virginie Masureel

Virginie Masureel

Medewerker Regiomarketing Brugse Ommeland
+32 50 30 55 02
virginie.masureel@westtoer.be

Hannelore Denolf

Hannelore Denolf

Projectmanager Brugse Ommeland
+32 50 30 55 72
hannelore.denolf@westtoer.be

Katrien Six

Katrien Six

Regiomanager Leiestreek
+32 56 46 15 61
katrien.six@westtoer.be

Lien Vanhaverbeke

Lien Vanhaverbeke

Regiomedewerker Leiestreek
+32 56 24 99 95
lien.vanhaverbeke@westtoer.be

Emmanuel Derdeyn

Emmanuel Derdeyn

Medewerker Regiomarketing Leiestreek
+32 56 46 15 63
emmanuel.derdeyn@westtoer.be